Společně pro Hejnice aktuálně:

 

Adventní vazba 2019Spolek Společně pro Hejnice vás již tradičně zve na své předvánoční kreativní dílničky v podobě vázání adventních vazeb a vánočních doplňků. Dílničky se opět budou konat pod odborným vedením profesionálních vazačů a vazaček dne 26. 11. 2019 od 15 – 17 hodin v budově dílen lesnického učiliště. Velice se těšíme na vaši účast, poklábosení a společné adventní tvoření.

 

 

Májová veselice 2019Přijměte pozvání na netradiční Májovou veselici konanou dne 24. 5. 2019 od 20.00 hod v prostorech fotbalového hřiště FK Hejnice.K tanci a poslechu bude hrát DJ Mára.Věříme, že si s námi užijete jeden z již teplých májových večerů pod širou oblohou v příjemném a sportovním prostředí fotbalového hřiště.

 

Na setkání s Vámi se těší  spolek Společně pro Hejnice

 

 

Jako každým rokem přijměte naše jarní pozvání na akci Velikonočního zajíčka, pořádaného 6. dubna 2019 od 10 hodin v areálu mateřské školy Zvoneček za Městským úřadem. I tentokráte jsme si pro vás připravili zábavné dílničky s velikonoční tematikou, pletení pomlázek, zdobení vajíček, tvoření velikonoční vazby, malování, kreslení atd. Jako tradičně na závěr mohou děti zasoutěžit v oblíbené hře při hledání velikonočního vajíčka. Akce je určena pro velké i malé, příznivce jara, mládež i seniory. Rádi vás uvidíme a pomůžeme zpříjemnit předvelikonoční čas. Těšíme se na viděnou! Váš spolek Společně pro Hejnice. 

 

Vánoční vazbaPřijměte pozvání na další tvořivou akci pořádanou Spolkem společně pro Hejnice opět ve spolupráci se SŠHL Frýdlant v prostorách učiliště Hejnice - adventní dílny. Všichni účastníci mají znovu možnost vyzkoušet si zručnost svou a nebo si nechat odborně poradit šikovnými a zkušenými učnicemi při tvorbě adventních vazeb - věnců, dveřních závěsů, svícnů či jiných vánočních a předvánočních ozdob. 27. 11. 2018 od 15.00 hod máte tedy jedinečnou možnost si v příjemném prostředí hejnického učiliště za tichých tónů adventní hudby vytvořit kousek Vánoc a tiše jej v očekávání času Vánoc přenést do svých domovů.

 

Těšíme se na Vás! Váš spolek

 

 

 

„Jako již tradičně i v letošním roce pro Vás spolek Společně pro Hejnice připravil možnost vytvoření dušičkové vazby pro dobu, kdy vzpomínáme na blízké zemřelé. Přijměte proto pozvání do prostor lesnického učiliště, kde Vám za pomoci profesionálních floristek a designových odborníků pomůžeme vytvořit krásné i pestré ozdoby a mísy pro tento podzimní čas. Akce se uskuteční v úterý 23. října 2018 od 15-16.30 hod v již zmiňovaném učilišti (vchod z Lázeňské ulice). Těšíme na setkání s Vámi!“

Spolek Společně pro Hejnice

 

 

 

beseda s kandidáty

Srdečně Vás zveme na předvolební besedu s našimi kandidáty pro komunální volby.

Setkání proběhne v úterý 25. 9. od 18:00 hod.
v předsálí hejnického kina.

 

 

 

 

V pátek 25. května 2018 proběhne na fotbalovém hřišti v Hejnicích od 20 hod. Májová veselice. K tanci a poslechu bude hrát DJ Marek Sochor.

 

Všechny Vás srdečně zveme.

 

 

Velikonoční zajíček 2018 - plakát

    24. 3. 2018 proběhne v prostorech Mateřské školy Zvoneček od 9:30 do 12 hod. tradiční Velikonoční zajíček pořádaný spolkem Společně pro Hejnice. Čekají na  Vás soutěže pro děti, pletení pomlázek pod odborným vedením, zdobení vajíček, příprava velikonoční vazby.  

 

Všechny Vás srdečně zveme - přijďte s námi přivítat jarní svátky!

 

Váš spolek Společně pro Hejnice.

 

 

Dovolte, abychom Vám jménem spolku popřáli klidné vánoční svátky a v roce 2018 hojnost zdraví a Božího požehnání.

Váš spolek Společně pro Hejnice.

 

 

 

 

vánoční strom9. 12. 2017 proběhne v prostorech baziliky a kláštera vánoční strom dětí, který pro Vás ve vzájemné spolupráci připravily spolky města Hejnice- Společně pro Hejnice, Za lepší Hejnice, SNK Pro občany, rozvoj a Hejnice a Střevlík.

Můžete se těšit na vánoční jarmark plný překvapení, na dílničky Mateřského centra Mateřídouška, na občerstvení, na adventní stezku plnou zajímavých soutěží a nápadů, na vystoupení pěveckého sboru Zpěvandule a mj. i na vystoupení žáků základní školy, dětí z mateřských škol a žáků Základní umělecké školy z Nového Města pod Smrkem. Přijďte si na chvíli odpočinout od vánočního shonu a poslechnout adventně-vánoční skladbičky v dětském podání a nebo jen tak pobrouzdat prostory kláštera a nechat se vtáhnout do poklidné a tiché doby adventní.